Compania Imobiliara Inter Imobiliare

Solutii Imobiliare Complete

Imagine Principala Agentie

Bld. T. Vladimirescu 42-44, Cladirea Expert Building Center, parter

0232.22.66.66

Total oferte publicate: 2230
Anunturi vanzari apartamente: 1596
Anunturi vanzari case: 248
Total nr. vizualizari anunturi: 358651
Consilieri imobiliari Inter Imobiliare®
Agent Image
Adriana Belciug
0731.353.217
Agent Image
Alexandra Basiul
0729.019.913
alexandra.basiul@interimobiliare.ro
Agent Image
Alin Adam
0729.019.911
alin.adam@interimobiliare.ro
Agent Image
Alin Miron
0730.25.66.66
alin.miron@interimobiliare.ro
Agent Image
Antonio Cojocaru
0738.469.381
antonio.cojocaru@interimobiliare.ro
Agent Image
Catalin Adam
0232.22.66.66 , 0729.22.66.66
catalin.adam@interimobiliare.ro
Agent Image
Ciprian Iovu
0720.22.66.66
ciprian.iovu@interimobiliare.ro
Agent Image
Dan Badaluta
0729.22.66.66
dan.badaluta@interimobiliare.ro
Agent Image
Daniel Nita
0729.22.66.66
daniel.nita@interimobiliare.ro
Agent Image
Demo 1
0729.22.66.66
demo1@interimobiliare.ro
Agent Image
Demo 2
0729.22.66.66
demo2@interimobiliare.ro
Agent Image
Dragos Anton
0729.019.915
dragos.anton@interimobiliare.ro
Agent Image
Florin Filip
0728.24.66.66
florin.filip@interimobiliare.ro
Agent Image
Ionut Croitoru
0728.21.66.66
ionut.croitoru@interimobiliare.ro
Agent Image
Ionut Dranceanu
0729.019.914
ionut.dranceanu@interimobiliare.ro
Agent Image
Marius Lacatusu
0729.019.912
marius.lacatusu@interimobiliare.ro
Agent Image
Mihaela Tarnoveanu
0731.353.218
mihaela.tarnoveanu@interimobiliare.ro
Agent Image
Razvan Morosanu
0728.23.66.66
razvan.morosanu@interimobiliare.ro
Agent Image
Sebastian Abalasei
0729.25.66.66
sebastian.abalasei@interimobiliare.ro
Agent Image
Victor Copcia
0731.353.216
victor.copcia@interimobiliare.ro
Agent Image
Victor Negru
0731.22.66.66
victor.negru@interimobiliare.ro
Despre Inter Imobiliare®
Solutii Imobiliare Complete
Valorile noastre

Satisfacţia clientului e cel mai important bun tranzacţionat de Inter Imobiliare.
Instrumente iscusite de marketing, investiţii masive în publicitate şi pregătirea consultanţilor noştri, construirea unui important sistem de parteneriate reprezintă elemente ale strategiei de creştere Inter Imobiliare, iar această dezvoltare are drept motor satisfacţia clientului. Clientul mulţumit nu este o noţiune abstractă, este rezultatul unui sistem de customer service foarte bine pus la punct care generează valoare adăugată pentru clienţii noştri.

Servicii

O atitudine proactivă având în centru clientul şi satisfacţia sa.
Acest demers nu ar fi posibil fără expertiză şi profesionişti adevăraţi în real estate.

Consultanţă în tranzacţii imobiliare

Pe o piaţă cu o dinamică ieşită din comun, cu foarte multe unităţi locative la tranzacţionare, un consultant profesionist este condiţie sine qua non pentru a face un business cu adevărat profitabil.

Vânzare de proiecte rezidenţiale exclusive

Inter Imobiliare dispune de o divizie specializată în marketarea şi vânzarea de unităţi locative în ansambluri rezidenţiale noi, aflate în stadiu de proiect sau în curs de finalizare. Fiecare proiect va beneficia de o echipă completă, special pregătită pentru a reprezenta interesele fiecărui developer în toate stadiile de dezvoltare.

Vânzare terenuri, apartamente, case, vile, birouri, spaţii comerciale şi industriale
Identificarea potenţialilor clienţi, prezentarea imobilelor şi vânzarea propriu - zisă a acestora. Totul în timp foarte scurt, eficienţa instrumentelor Inter Imobiliare aducând valoare adăugată şi o viteza mare de rotaţie a produselor.

Inchiriere și administrare terenuri, apartamente, case, vile, birouri, spaţii comerciale şi industriale
Mai mult decât asistenţă. Asistenţă completă şi specializată de gestionare a proprietăţilor indiferent de natura acestora. Soluţii personalizată pentru business şi retail adaptate fiecărui client şi fiecărui produs în parte. Consultanţă atât pentru retaileri, cât şi pentru potenţialii clienţi.

Studii de cercetare și analiză imobiliară

Cu o importantă cotă de piaţă, cu specialişti experimentaţi, orice decizie o veţi lua având un silogism de business complet.

Evaluări imobiliare

Fie teren vacant, fie un imobil cu 10 etaje, specialiştii de la Inter Imobiliare vor elabora studii şi evaluări pertinente atât în ceea ce priveşte valoarea de piaţă a imobilului, cât şi caracteristicile constructive ale acestuia.

Marketing şi Publicitate Imobiliară

O divizie specializată, cu experienţă probată în marketarea şi promovarea ansamblurilor imobiliare din Iaşi. Instrumente proprii, implicare personalizată şi know how. Rezultatele? Excelente.

Instrumente

Implicare şi perseverenţă. Investiţii continue în oameni şi tehnologie. O bună cunoaştere a mediului de business.

www.interimobiliare.ro

Mai mult decât un site de agenţie. Un instrument profesional, user friendly, upgradat continuu, în timp real, cu cele mai profitabile oferte din piaţa locală. Peste 120 000 de afişări lunare.

www.apartamenteiasi.ro

ApartamenteIasi.ro este un proiect specializat Inter Imobiliare destinat exclusiv promovării apartamentelor din Iaşi. Specializarea acestui portal. Îl transformă într-un instrument foarte uşor de utilizat, exhaustiv în prezentare şi intuitiv. Peste 100 000 afişări lunare.

www.terenuri-iasi.ro

Un proiect web de succes care facilitează accesul în timp real la cele mai atractive oferte de terenuri din Iaşi, sugestii de investiţii, direcţii de dezvoltare ale diferitelor areale, hărţi detaliate pentru o localizare corectă. Decizia corectă de cumpărare? La un click distanţă.

www.case-iasi.ro

Un demers web 2.0. complet, care reuneşte cele mai bune oferte de achiziţionare a unei vile sau case, indiferent că se doreşte achiziţionarea unei case individuale sau într-un ansamblu rezidenţial. Specializarea instrumentului aduce o eficienţă crescută în căutarea şi sortarea ofertelor, facilităţi avansate de dialog cu agenţia.

www.imobile-iasi.ro

Portalul imobile-iasi.ro este cel mai avansat instrument online dezvoltat de Inter Imobiliare alături de cei mai experimentaţi developeri. Portalul se transformă într-o piatră unghiulară a pieţei imobiliare din Iaşi, monopolizând cele mai de seamă oferte imobiliare, dar şi o bază de date cu notari, constructori, agenţii imobiliare, producători de mobilă. Ai casa ta. Ai totul pentru ea!

Bld. T. Vladimirescu 42-44, Cladirea Expert Building Center, parter

0232.22.66.66

Total oferte publicate: 2230
Anunturi vanzari apartamente: 1596
Anunturi vanzari case: 248
Total nr. vizualizari anunturi: 358651
Contacteaza agentia