Compania Imobiliara STIL IMOBIL

Cheia ta este la noi!

Imagine Principala Agentie

Str. Smardan, Nr. 1

0753950950

Total oferte publicate: 1569
Anunturi vanzari apartamente: 1291
Anunturi vanzari case: 220
Total nr. vizualizari anunturi: 9538
Consilieri imobiliari STIL IMOBIL®
Agent Image
Alexandru Ionut Popa
0753 950 950
alexandru@stilimobil.ro
Agent Image
Alexandru Ionut Popa
0753 950 950
alexandru@stilimobil.ro
Agent Image
BALETCHI VLAD
0753 950 950
vlad@stilimobil.ro
Agent Image
Ciprian Lingurariu
0753 950 950
ciprian@stilimobil.ro
Agent Image
HIRTOPEANU MARIAN
0753950950
marian@stilimobil.ro
Agent Image
Ionut Miron
0753950950
ionut@stilimobil.ro
Agent Image
Marcut Otilia
0753.950.950
otilia@stilimobil.ro
Agent Image
Nechita Catalin
0755.410.410
catalin@stilimobil.ro
Agent Image
URSU ADRIANA
0753 950 950
adriana@stilimobil.ro
Agent Image
Verdes Nadia
0753950950
nadia@stilimobil.ro
Agent Image
VLADISLAV PATRASCA
0753950950
vladislav@stilimobil.ro
Agent Image
Zelinca Catalin
0753 950 950
catalinz@stilimobil.ro
Despre STIL IMOBIL®
Cheia ta este la noi!
Suntem o echipa de vanzari care de mai bine de 17 ani ne straduim in permanenta sa fim mai profesionisti, mai buni si mai competitivi. Ne dorim ca toti clientii nostri sa ne recomande ca fiind o companie care ofera servicii de inalta calitate, care actioneaza corect, la timp si care gasesc intotdeauna solutia optima.
Am investit in publicitate, in formare si dezvoltare personala, am investit in modernizarea biroului de vanzari, in calitatea mediului si spatiului de lucru destinat fiecarui consilier, in floata auto , in logistica , etc. Vom continua sa ne dezvolatam si sa crestem impreuna alaturi de clientii nostri.
Suntem atestati ca profesionisti, fiind membrii ai CEIR Comunitatea elitelor in imobiliare din Romania cat si prin aprecierile clientilor nostri https://www.stilimobil.ro/parerea-clientilor.html

Str. Smardan, Nr. 1

0753950950

Total oferte publicate: 1569
Anunturi vanzari apartamente: 1291
Anunturi vanzari case: 220
Total nr. vizualizari anunturi: 9538
Contacteaza agentia